| От | 2018 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5500 мм |
| Широчина | 2150 мм |
| Височина | 2100 мм |
| Пътен Просвет | 370 мм |
| Работен Обем | 2999 см3 |
| Мощност | 177 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 430 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Размер На Гуми | 38/15.5 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.