| От | 2004 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7/8 |
| Дължина | 5250 мм |
| Широчина | 2000 мм |
| Височина | 1970 мм |
| Междуосие | 3130 мм |
| Предна Следа | 1715 мм |
| Задна Следа | 1715 мм |
| Пътен Просвет | 270 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1733 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5551 см3 |
| Мощност | 313 к.с./4900 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 529 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 98 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 106 |
| Маса (без товар) | 2430 кг. |
| Размер На Гуми | 265/70 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.