| От | 2007 |
| До | - |
| Тип каросерия | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5255 мм |
| Широчина | 2015 мм |
| Височина | 1997 мм |
| Междуосие | 3130 мм |
| Предна Следа | 1715 мм |
| Задна Следа | 1715 мм |
| Пътен Просвет | 270 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1160 л |
| Минимален Обем На Багажника | 232 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5552 см3 |
| Мощност | 325 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 533 н.м./3400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 203 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.8сек. |
| Градски Разход На Гориво | 21.9 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 11.5 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 15.3 л/100км |
| Обем На Резервоара | 106 л |
| Маса (без товар) | 2759 кг |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | 265/70 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.