| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4732 мм |
| Широчина | 1902 мм |
| Височина | 1621 мм |
| Междуосие | 2799 мм |
| Предна Следа | 1636 мм |
| Задна Следа | 1621 мм |
| Пътен Просвет | 218 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 762 |
| Работен Обем | 1997 см3 |
| Мощност | 268 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 380 н.м./4400-4800 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 61 |
| Максимално Допустима Маса | 2302 кг. |
| Размер На Гуми | 255/45 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.