| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4500 мм |
| Широчина | 1865 мм |
| Височина | 1651 мм |
| Междуосие | 2680 мм |
| Пътен Просвет | 170 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 577 |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 180 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 265 н.м./1500-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75.6 мм |
| Ход На Буталото | 89 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 205 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.4 сек |
| Обем На Резервоара | 54 |
| Капацитет на батерията | 0.44 kWh |
| Максимално Допустима Маса | 2065 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.