| От | 2019 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4545 мм |
| Широчина | 1850 мм |
| Височина | 1670 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Пътен Просвет | 182 мм |
| Работен Обем | 1591 см3 |
| Мощност | 130 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 265 н.м./1500-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 7.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1657 кг. |
| Размер На Гуми | 225/55 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.