| От | 2018 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4475 мм |
| Широчина | 1849 мм |
| Височина | 1651 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 878 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 164 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 205 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, D-CVVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 97 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1571 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2150 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.