| От | 2015 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4475 мм |
| Широчина | 1850 мм |
| Височина | 1655 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Пътен Просвет | 172 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 513 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1591 см3 |
| Мощност | 177 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 265 н.м./1500-4250 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77 мм |
| Ход На Буталото | 85.44 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 203 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1508 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2170 кг. |
| Размер На Гуми | 215/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.