| От | 2001 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4710 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Височина | 1790 мм |
| Междуосие | 2750 мм |
| Предна Следа | 1500 мм |
| Задна Следа | 1500 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1955 л |
| Минимален Обем На Багажника | 1170 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2902 см3 |
| Мощност | 150 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 333 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Дa |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 97.1 мм |
| Ход На Буталото | 98 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизелово горивo |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дисковe |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 166 (168) км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.7 (14.8) сек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.5 (12.6) л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.5 (8.6) л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.6 (9.8) л/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 л |
| Маса (без товар) | 2220 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2590 кг |
| Размер На Гуми | 235/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.