| От | 2001 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4710 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Височина | 1790 мм |
| Междуосие | 2750 мм |
| Предна Следа | 1500 мм |
| Задна Следа | 1500 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1955 л |
| Минимален Обем На Багажника | 1170 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2477 см3 |
| Мощност | 100 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Дa |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 91.1 мм |
| Ход На Буталото | 95 мм |
| Степен На Сгъстяване | 21 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизелово горивo |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дисковe |
| ABS | Дa |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 145 (145) км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 19.1 (20.1) сек. |
| Градски Разход На Гориво | 13.1 (12.9) л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.7 (9.1) л/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 л |
| Маса (без товар) | 1995 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2315 кг |
| Размер На Гуми | 235/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.