| От | 1983 |
| До | 1993 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4415 мм |
| Широчина | 1715 мм |
| Височина | 1370 мм |
| Междуосие | 2580 мм |
| Предна Следа | 1445 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1997 см3 |
| Мощност | 93 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 151 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Bинтова пружина |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 14 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 54 л |
| Маса (без товар) | 1230 кг |
| Размер На Гуми | 185/70 SR13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.