| От | 2017 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5-7 |
| Дължина | 4700 мм |
| Широчина | 1880 мм |
| Височина | 1680 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1680 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3342 см3 |
| Мощност | 270 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 318 н.м./5300 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.5 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1758 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2510 кг. |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.