| От | 2012 |
| До | 2016 |
| Тип каросерия | СУВ |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5/7 |
| Дължина | 4915 мм |
| Широчина | 1885 мм |
| Височина | 1685 мм |
| Междуосие | 2800 мм |
| Предна Следа | 1633 мм |
| Задна Следа | 1644 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1842 л |
| Минимален Обем На Багажника | 634 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Обем На Резервоара | 71 л |
| Размер На Гуми | 235/65/R17 235/60/R18 235/55/R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.