| От | 2012 |
| До | 2016 |
| Тип каросерия | СУВ |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5/7 |
| Дължина | 4690 мм |
| Широчина | 1880 мм |
| Височина | 1675 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1628 мм |
| Задна Следа | 1639 мм |
| Пътен Просвет | 185 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1680 л |
| Минимален Обем На Багажника | 585 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2359 см3 |
| Мощност | 175 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 227 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 97 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Пълно постоянно (4х4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.4 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 л |
| Маса (без товар) | 1737 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2510 кг |
| Размер На Гуми | 235/65/R17 235/60/R18 235/55/R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.