| От | 2006 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4650 мм |
| Широчина | 1890 мм |
| Височина | 1725 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1615 мм |
| Задна Следа | 1620 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 2274 л |
| Минимален Обем На Багажника | 774 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2188 см3 |
| Мощност | 150 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 335 н.м./1800 обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Дa |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Hезависимо пружинно тип McPherson със стабилизатор |
| Задно Окачване | Hезависимо пружинно многолостово окачване със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Дисковe |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 178 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.9 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 11 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.4 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.1 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 л |
| Маса (без товар) | 1823 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2520 кг |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.