| От | 2000 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4500 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1730 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1473 л |
| Минимален Обем На Багажника | 469 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2667 см3 |
| Мощност | 173 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.7 мм |
| Ход На Буталото | 75 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Hапречен носач |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 182 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.6 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 14.9 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.4 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.4 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Маса (без товар) | 1814 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2380 кг |
| Размер На Гуми | 225/70 R16 H |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.