| От | 2001 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4500 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1730 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 2100 л |
| Минимален Обем На Багажника | 850 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1991 см3 |
| Мощност | 113 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 235 н.м./1800 обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Дa |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Hапречен носач |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 166 (160) км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.9 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.5 (11.8) л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.5 (7.7) л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6 (9.2) л/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Маса (без товар) | 1845 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2380 кг |
| Размер На Гуми | 225/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.