| От | 2022 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7-8 |
| Дължина | 4996 мм |
| Широчина | 1976 мм |
| Височина | 1750 мм |
| Междуосие | 2901 мм |
| Предна Следа | 1707 мм |
| Задна Следа | 1717 мм |
| Пътен Просвет | 201 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 510 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3778 см3 |
| Мощност | 291 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 355 н.м./5200 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | Dual-CVVT |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 87 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.9 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 71 |
| Максимално Допустима Маса | 2663 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.