| От | 2018 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7-8 |
| Дължина | 4980 мм |
| Широчина | 1975 мм |
| Височина | 1750 мм |
| Междуосие | 2900 мм |
| Предна Следа | 1708 мм |
| Задна Следа | 1716 мм |
| Работен Обем | 3778 см3 |
| Мощност | 295 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 355 н.м./5200 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.4 Литра/100 км |
| Максимално Допустима Маса | 2630 кг. |
| Размер На Гуми | 245/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.