| От | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4351 мм |
| Широчина | 1826 мм |
| Междуосие | 2659 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 722 |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 147 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 179 н.м./4500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, DCVVT |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 97 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 47 |
| Максимално Допустима Маса | 1855 кг. |
| Размер На Гуми | 215/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.