| От | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4384 мм |
| Широчина | 1826 мм |
| Междуосие | 2659 мм |
| Предна Следа | 1590 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 722 |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 190 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 264 н.м./1700-4500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75.6 мм |
| Ход На Буталото | 89 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Максимално Допустима Маса | 2020 кг. |
| Размер На Гуми | 215/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.