| От | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4350 мм |
| Широчина | 1825 мм |
| Височина | 1585 мм |
| Междуосие | 2660 мм |
| Предна Следа | 1591 мм |
| Задна Следа | 1600 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 466 |
| Работен Обем | 998 см3 |
| Мощност | 120 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./2000-3500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 71 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.7 сек |
| Обем На Резервоара | 47 |
| Максимално Допустима Маса | 1855 кг. |
| Размер На Гуми | 215/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.