| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4205 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1570 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Пътен Просвет | 158 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 332 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 167 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.9 сек |
| Капацитет на батерията | 64 kWh |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.