| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4215 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1565 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 361 |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 280 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 392 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.5 сек |
| Маса (без товар) | 1510 кг. |
| Размер На Гуми | 235/40 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.