| От | 2018 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4165 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1565 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Пътен Просвет | 171 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 361 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 116 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./1750-2250 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77 мм |
| Ход На Буталото | 85.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо торзионно окачване |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 193 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 4.8-5.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.1-4.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Максимално Допустима Маса | 1850 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.