| От | 2013 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4410 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1650 мм |
| Междуосие | 2640 мм |
| Предна Следа | 1585 мм |
| Задна Следа | 1586 мм |
| Пътен Просвет | 170 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 465 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Мощност | 136 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м. |
| Вид Гориво | Водород |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.5 сек |
| Маса (без товар) | 1846 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2250 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.