| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4300 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 1620 мм |
| Междуосие | 2610 мм |
| Пътен Просвет | 154 мм |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 115 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 144 н.м./4500 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 5.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1150 кг. |
| Размер На Гуми | 205/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.