| От | 2007 |
| До | 2012 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4245 мм |
| Широчина | 1775 мм |
| Височина | 1480 мм |
| Междуосие | 2650 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1200 л |
| Минимален Обем На Багажника | 340 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1582 см3 |
| Мощност | 116 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 255 н.м./1900-2750 обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77.2 мм |
| Ход На Буталото | 84.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| ABS | Да |
| Максимална Скорост | 192 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.6 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 5.7 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.2 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.7 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 53 л |
| Маса (без товар) | 1366 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1820 кг |
| Размер На Гуми | 185/65R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.