| От | 2007 |
| До | 2012 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4245 мм |
| Широчина | 1775 мм |
| Височина | 1480 мм |
| Междуосие | 2650 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1200 л |
| Минимален Обем На Багажника | 340 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1591 см3 |
| Мощност | 122 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 157 н.м./4200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77 мм |
| Ход На Буталото | 85.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| ABS | Да |
| Максимална Скорост | 183 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.1 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 9 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.7 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.9 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 53 л |
| Маса (без товар) | 1289 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1740 кг |
| Размер На Гуми | 185/65R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.