| От | 2018 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4035 мм |
| Широчина | 1734 мм |
| Височина | 1474 мм |
| Междуосие | 2570 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 326 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1248 см3 |
| Мощност | 84 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 122 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC-CVVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 71 мм |
| Ход На Буталото | 78.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Максимално Допустима Маса | 1580 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.