| От | 2010 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3940 мм |
| Широчина | 1710 мм |
| Височина | 1490 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1487 мм |
| Задна Следа | 1485 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 295 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1582 см3 |
| Мощност | 128 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 260 н.м./1900-2750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77.2 мм |
| Ход На Буталото | 84.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1223 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1650 кг. |
| Размер На Гуми | 185/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.