| От | 2013 |
| До | 2017 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3765 мм |
| Широчина | 1660 мм |
| Височина | 1520 мм |
| Междуосие | 2425 мм |
| Предна Следа | 1479 мм |
| Задна Следа | 1493 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1120 см3 |
| Мощност | 71 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 160 н.м./1500-2750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 157 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15.6 сек |
| Обем На Резервоара | 43 |
| Маса (без товар) | 1003 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1420 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.