| От | 2008 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 3/6 |
| Дължина | 5150 мм |
| Широчина | 1920 мм |
| Височина | 1925 мм |
| Междуосие | 3200 мм |
| Предна Следа | 1685 мм |
| Задна Следа | 1660 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2497 см3 |
| Мощност | 170 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 441 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 91 мм |
| Ход На Буталото | 96 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 11.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Размер На Гуми | 215/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.