| От | 1992 |
| До | 1998 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4980 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1445 мм |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.