| От | 2008 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4975 мм |
| Широчина | 1890 мм |
| Височина | 1480 мм |
| Междуосие | 2935 мм |
| Предна Следа | 1604 мм |
| Задна Следа | 1620 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 510 л |
| Модел | TAU |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4627 см3 |
| Мощност | 373 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 439 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 87 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово окачване със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Градски Разход На Гориво | 13.9 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.5 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 77 л |
| Маса (без товар) | 1820 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2320 кг |
| Размер На Гуми | 235/50 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.