| От | 2003 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3495 мм |
| Широчина | 1485 мм |
| Височина | 1580 мм |
| Междуосие | 2380 мм |
| Предна Следа | 1315 мм |
| Задна Следа | 1300 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 890 л |
| Минимален Обем На Багажника | 219 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1086 см3 |
| Мощност | 59 к.с./5450 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 83 н.м./2850 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 67 мм |
| Ход На Буталото | 77 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Hапречен носач |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дисковe |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 152 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15.4 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 7.4 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 35 л |
| Размер На Гуми | 155/80 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.