| От | 2003 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4215 мм |
| Широчина | 1680 мм |
| Височина | 1395 мм |
| Междуосие | 2440 мм |
| Предна Следа | 1435 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 859 л |
| Минимален Обем На Багажника | 321 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1493 см3 |
| Мощност | 82 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 182 н.м./1900 обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Дa |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Aмортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Aмортисьорна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 7.2 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.5 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 л |
| Маса (без товар) | 1065 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1570 кг |
| Размер На Гуми | 185/60 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.