| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4185 мм |
| Широчина | 1729 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 616 |
| Работен Обем | 1591 см3 |
| Мощност | 130 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 161 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.