| От | 2017 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4384 мм |
| Широчина | 1730 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 2581 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 388 |
| Работен Обем | 1591 см3 |
| Мощност | 130 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 161 н.м./4850 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77 мм |
| Ход На Буталото | 85.44 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1215 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1650 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.