| От | 1994 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4103 мм |
| Широчина | 1620 мм |
| Височина | 1394 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Предна Следа | 1420 мм |
| Задна Следа | 1410 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 342 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1495 см3 |
| Мощност | 88 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 130 н.м./3050 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75.5 мм |
| Ход На Буталото | 83.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 176 км/ч |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 955 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1440 кг. |
| Размер На Гуми | 175/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.