| От | 1994 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4103 мм |
| Широчина | 1620 мм |
| Височина | 1394 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Предна Следа | 1420 мм |
| Задна Следа | 1410 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 342 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1341 см3 |
| Мощност | 75 к.с./5400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 114 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 71.5 мм |
| Ход На Буталото | 83.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Hапречен носач |
| Задно Окачване | Hапречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.6 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 6.5 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 литра |
| Маса (без товар) | 955 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1440 кг |
| Размер На Гуми | 155 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.