| От | 2008 |
| До | 2010 |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5403 мм |
| Широчина | 1905 мм |
| Височина | 1831 мм |
| Междуосие | 2842 мм |
| Предна Следа | 1651 мм |
| Задна Следа | 1664 мм |
| Пътен Просвет | 242 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3653 см3 |
| Мощност | 242 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 327 н.м./4600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, CVVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.5 мм |
| Ход На Буталото | 102 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Торзионна |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 158 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 16.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 14.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 102 |
| Маса (без товар) | 2238 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2722 кг. |
| Размер На Гуми | 265/75 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.