| От | 2006 |
| До | 2009 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4742 мм |
| Широчина | 1897 мм |
| Височина | 1872 мм |
| Междуосие | 2842 мм |
| Предна Следа | 1651 мм |
| Задна Следа | 1664 мм |
| Пътен Просвет | 216 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 835 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3653 см3 |
| Мощност | 245 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 328 н.м./4600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, CVVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.5 мм |
| Ход На Буталото | 102 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Торзионна |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 158 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 15.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 87 |
| Маса (без товар) | 2132 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2654 кг. |
| Размер На Гуми | 265/75 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.