| От | 2007 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4742 мм |
| Широчина | 1896 мм |
| Височина | 1893 мм |
| Междуосие | 2845 мм |
| Предна Следа | 1650 мм |
| Задна Следа | 1660 мм |
| Пътен Просвет | 230 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1575 л |
| Минимален Обем На Багажника | 835 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3653 см3 |
| Мощност | 242 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 327 н.м./4600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.0 мм |
| Ход На Буталото | 102.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А92) |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Торсион |
| Задно Окачване | Ресори |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | - |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | - |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 87 л |
| Маса (без товар) | 2115 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2654 кг |
| Размер На Гуми | 265/75 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.