| От | 1996 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4605 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1830 мм |
| Междуосие | 2800 мм |
| Предна Следа | 1485 мм |
| Задна Следа | 1480 мм |
| Пътен Просвет | 155 мм |
| Работен Обем | 1973 см3 |
| Мощност | 125 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 181 н.м./4200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 89 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Пружина |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Маса (без товар) | 1450 кг |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.