| От | 1996 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3950 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1750 мм |
| Междуосие | 2500 мм |
| Предна Следа | 1485 мм |
| Задна Следа | 1485 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Разположение | Отпред,напречно |
| Работен Обем | 1973 см3 |
| Мощност | 131 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 186 н.м./4200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 89 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А92) |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортисьори |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 9.2 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.6 л/100км |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Маса (без товар) | 1400 кг |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.