| От | 2015 |
| Тип каросерия | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4440 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1570 мм |
| Междуосие | 2530 мм |
| Предна Следа | 1480 мм |
| Задна Следа | 1470 мм |
| Пътен Просвет | 145 мм |
| Работен Обем | 1496 см3 |
| Мощност | 129 к.с./6600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 153 н.м./4600 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, VVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73 мм |
| Ход На Буталото | 89.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4х4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Окачване De-Dion |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 5.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 л |
| Маса (без товар) | 1200 кг |
| Размер На Гуми | 185/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.