| От | 2021 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5339 мм |
| Височина | 1798 мм |
| Междуосие | 3178 мм |
| Предна Следа | 1698 мм |
| Задна Следа | 1697 мм |
| Пътен Просвет | 194 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 207 |
| Работен Обем | 3471 см3 |
| Мощност | 280 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 355 н.м./4700 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | SOHC, i-VTEC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 93 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 12.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.5 Литра/100 км |
| Максимално Допустима Маса | 2730 кг. |
| Размер На Гуми | 245/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.