| От | 2009 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5258 мм |
| Широчина | 1976 мм |
| Височина | 1786 мм |
| Междуосие | 3099 мм |
| Предна Следа | 1704 мм |
| Задна Следа | 1699 мм |
| Пътен Просвет | 208 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 241 |
| Работен Обем | 3471 см3 |
| Мощност | 250 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 335 н.м./4300 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC, VTEC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 93 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 15.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 2043 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2744 кг. |
| Размер На Гуми | 245/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.