| От | 2005 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5253 мм |
| Широчина | 1976 мм |
| Височина | 1786 мм |
| Междуосие | 3100 мм |
| Предна Следа | 1704 мм |
| Задна Следа | 1700 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3471 см3 |
| Мощност | 247 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 339 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 93 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Градски Разход На Гориво | 20 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 15 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 17 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 100 |
| Маса (без товар) | 2041 кг. |
| Размер На Гуми | 245/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.